Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü personelleri tarafından yürütülen FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü soruşturmaları kapsamında haklarında adli işlem yapılan ve yakalama emri bulunan firari şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalar sonucunda F.K. (1982) ve S.D. (1981) isimli şahıslar bugün yapılan operasyonla yakalandı ve cezaevine teslim edildi.
Related Posts
Kuzeyboru, Muratpaşa Belediyesi engeline takılmadı!
Vodafone Sultanlar Ligi play-off 5-8’incilik etabı 2’nci maçında Kuzeyboru, Muratpaşa Belediyesi’ni 3-1 mağlup etti.
Özgür Özel’den 17 bakana tepki: Yazıklar olsun böyle devlet yönetimine
Özel, İçişleri Bakanı, Maliye Bakanı ve diğer 15 bakanın İBB Adayı Murat Kurum için oy istemesine “Yazıklar olsun böyle adalete, böyle devlet yönetimine” sözleri ile tepki gösterdi.
Asarcıklı öğrenciler Çanakkale’de şehitlikleri gezdi
Samsun’un Asarcık ilçesinden gelen öğrenciler, Şahindere Şehitliği, Seddülbahir, Şehitler Abidesi ve diğer tarihi mekanları gezerek Çanakkale ruhunu deneyimledi. Öğrenciler, rehberler eşliğinde yapılan tiyatro gösterisiyle de Çanakkale Savaşı’nın dönüm noktasını yaşadı. Gezi, öğrencilerin milli şuurlarını güçlendirmek amacıyla düzenlendi.